attēls- www.media.com

LETA- Baltais nams: Asads varētu gatavot jaunu ķīmisko uzbrukumu

Sīrijas prezidents Bašars al Asads varētu gatavot ķīmisko uzbrukumu, kas varētu novest pie civiliedzīvotāju masu slepkavības, pirmdien paziņojis Baltais nams.
  
«Kā jau mēs iepriekš esam teikuši, Savienotās Valstis Sīrijā atrodas, lai iznīcinātu «Islāma valsti» Sīrijā un Irākā,» paziņoja Baltā nama preses sekretārs Šons Spaisers.

«Tomēr, ja Asada kungs sarīkos vēl vienu masu slepkavību, izmantojot ķīmiskos ieročus, viņš un viņa bruņotie spēki samaksās augstu cenu,» piebilda Spaisers.

REDAKCIJA.

Spaisera kungam , protams, liekas, ka " mēs iepriekš esam teikuši" ir gana labs arguments, lai pierādītu Asada vainu ķīmisko ieroču lietošanā)) Bet mēs atgādināsim, ka pasaule nesastāv tikai no bezcerīgiem idiotiem, kas tic baltam kolbiņām, ko ASV amatpersonas vicina kameru priekšā.

No visas iepriekšējās pieredzes un retorikas kļūst skaidrs, ka ASV gatavo sauszemes operāciju , lai nostiprinātu savu ietekmi Sīrijā. Lai imitētu kārtējo gāzu uzbrukumu , atkal mirs civīlisti , jo ISIS nepievils savus sponsorus un liks lietā savu indīgo gāzu arsenālu kārtējām provokācijām.

Pagaidām nav saprotams, ko ASV armija izmantos kā boksa cimdu, lai atkostu savu pīraga daļu no Sīrijas zemes, jo kurdu "pešmerga" , kas ir fantastiski karavīri, savu jauno Kurdistānu nedalīs ne ar jeņķiem, ne ar pašu Šaitanu. Savukārt maz ticams, ka burgerēdāji paši saņemsies priekš nepopulāras un asiņainas sauszemes ofensīvas.

Otrs biedējošs apstāklis- ASV atrodās Sirijā bez ANO mandāta, turklāt nemāk strādāt bez aviācijas atbalsta. Savukārt Asada armijai ir S-300, bet krievu - S-400, kas nozīmē , ka pārsteidzigu ASV darbību rezultatā var notikt tiešas sadursmes un ASV lidmašīnu notriekšana ar neprognozējamām sekām.

Cerēsim uz visu labu un Dieva žēlastību, bet ir pilnīgi skaidrs, ka ASV mierīgi nenoskatīsies , kā iet bojā "kalifāts" un viņu investīcijas tiek pulverizētas zem krievu bumbām un Asada tankiem.

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-27 07:39
kamēr nenolikvidēs Pasaules ļaunumu-ASV nekāda miera Pasaulē nebūs. That's for sure! kā es ceru , ka reiz spaisera vārdiem sakot, ASV''samaksās augstu cenu,»
#2 purvaputns 2017-06-27 07:44
burgerrijējiem ir bail! pilna jeņķistāna ar pārpalikumiem no daudzajiem kariem- kropļu kropļi, kam valdība ir aizmirsusi pienācīgi samaksāt- apmuļķotie un piekrāptie ASV nabagi, jo tikai nabagi piesakās viņu algotņu armijā. Tie , kam dzīvē nav nekādu perespektīvu. Sbroda sbrods tas ir. zemākās kavalitātes ļautiņi. es domāju, ka savāks Vasaļu- NATO bandu , kuru uz turieni sūtīs. bandīti parasti uzbrūk bandās . Latatejieši, gatavojieties! smiltīs mirt ir cēli!

You have no rights to post comments

Web Analytics