Varam atbildēt Vangas vietā! Oligarhu lieta pat nesāksies. Tāpēc , ka tā būtu pretvalstiska un valsts pamatus graujoša!

Tieši šie trīs grupējumi izveidoja LV ,kāda tā ir šodien- pavisam noteikti ne 1918. gada republikas mantinieci. "Jaunā laika" epopejā šim trijniekam pievienojās aizokeāna badakāši, appederasti- intelektuāļi un nekustāmo ipašumu prihvatizatoru grupa un tapa valsts. Un šodien mūsu tiesa ir klausīties viņu sarunas un skatīties viņu darbus TV ekrānos, vīstot dūres savās virtuvēs. Jo arī vēlēšanu sistēma ir šo ļautiņu kabatās..Tapēc guliet mierīgi, oligarhi.. Pret mūsu valsts pamatiem neviens neiedrošināsies pacelt roku- ne prokurori, ne žurnālisti.. Jo visi ēd Jūsu maizi.

Savukārt Jūsu iedibināto kārtību modri sargā ierobežortais kontingents Ādažos, kas garantē Latvijas Valstij ilgu mūžu..Jo Latvijas valsts patreizējā skatā ir šie trīs vīri un vņu derivāti..Laipni lūdzam simtsgadē! 2016. atkal bija rekordemigrācijas gads, jo Anglija vēl nav aizslēgta.. Cik ilgi vēl?

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-02 11:51
kamēr pēdējais kājas pavilkt spējīgais no šitās latatejas aizmuks. tad arī parazīti apsprāgs- nebūs uz kā parzitēt. Ko arī no sirds novēlu- ES kolonijai latatejai- neilgu mūžu!
bet pareģojums - 100% apmērā piepildīsies . es neko no šitās sūdu bedres negaidu.
#2 purvaputns 2017-07-02 12:01
šī nav mana ''valsts''. tā ir viņu- sūdēdāju ES kolonija! man ar to nav nekā kopēja!
#3 zin 2017-07-02 21:32
brauc prom un nemocies :) Man, tapat kā lielākajai daļai,kas ko dara ir labi :) Var būt labāk, bet ar laiku. Kad būsim salāpījuši visas brūcesm no 50 gadu okupācijas, kas joprojām ir spēcīgi jūtamas it visās jomās.
#4 purvaputns 2017-07-02 21:36
Izbaudi savu labumu! paosti dioksīnu un feel good!
īstā okupācija ilgst 27 gadus. pēdējos.... tā piecdesmitgadīgā bija tik tāda kinderšpīle....
#5 zin 2017-07-02 21:45
2016. atkal bija rekordemigrācijas gads, jo Anglija vēl nav aizslēgta.. Cik ilgi vēl?--------------------------------------------- Nevajag klaji melot ar faktiem, jeb jums ir kāda noslēpumaina statistika pieejama, kas nav pieejama nevienam :)
#6 zin 2017-07-03 05:54
Citēju purvaputns:
Izbaudi savu labumu! paosti dioksīnu un feel good!
īstā okupācija ilgst 27 gadus. pēdējos.... tā piecdesmitgadīgā bija tik tāda kinderšpīle....


tā kinderšpīle tik mūs arī noveda pie šiem 27 gadiem, bet kā redzams, ķepurojamies, protams ne bez upuriem.
#7 purvaputns 2017-07-03 07:05
jūs neķepurojaties. Jūs laižat burbuļus! jo esat jau zem ūdens. vai neesi pamanījis , ka te katru gadu kļūst sliktāk un nabadzīgāk un bezcerīgāk?
Komūņiju laiks nebija taisnības laiks, bet salīdzinot ar šodienu, tā bija paradīze! nezinu par Angliju, bet zinu , ka katru dienu šo nolemto ,nelaimes un okupantu pārņemto teritoriju atstāj vesels lielais autobuss pilns ar cilvēkiem . Kuriem nav nodoma šeit atgriezties .tas gadā sastāda vismaz 15000 galvas.Tā ir vena mazpilsēta mīnusā .Un es šos ļaudis nenosodu. Tā ir vienīgā iespēja viņiem izdzīvot. Un arī nolādēto koloniju tas vājina un grauj .Un tas man ir tas pats patīkamākais.
#8 purvaputns 2017-07-03 07:08
man nevajag statistiku, jo visa statistika ir manipulatoru rokās. Paskaties uz ielām- sapratīsi, ka te ir maz kas vēl palicis .prasi kam gribi- visi prom. Mazpilsēta iskatās kā pēc kara- viss tukšs....Tāpērc jau šajā atbrīvotajā teritorijā ved visādus mēslus- okupantus ar tankiem un Zviedri un pārējie savus indīgos atkritumus.....
#9 zin 2017-07-03 07:17
SPriežot pēc vidējās algas, rindām, ka uz ielas ar vien jaunākas mašīnas, tad nē, nav bezcerīgāk :) Protams žēl, ka maza daļa no aizbraukušajiem ir tiešām cilvēki ar zelta rokām/galvām, bet nu lielais vairums, kas aizbrauc ne šeit kko sasnieguši un liela daļa arī savā laimes zemē neko nesasniegs un nav noslepums arī, ka lielaa daļa no aizbraukušajiem nav ar latviskiem uzvārdiem ^^ Anyway, es mīlu šo valsti un zemi un cīnīsos par to, lai šeit nenāk pie teikšanas visādi Eiroskeptiķi, "Par neatkarīgu Latviju" un citas pseidopartijas, kas tiešām šo valsti arī iznīcinātu.
#10 purvaputns 2017-07-03 07:33
šo koloniju ir jāiznīcina. un jābūvē Latvja! Ko ir vērts mīlēt. to kas ir te ienīstu ne tikai es bet visi man apkārtnē dzīvojošie. cik žēl, ka te ir sazombējuši tādus kā Tu. 27 gadu smadzeņu skalošana un indoktrinācija nepaiet bez sekām. mēs esam frontei pretējās pusēs. Es neesmu eiroskeptiķis - es esmu ES nīdējs! deļ jums- dzimušiem vergiem šitā jaukā Zeme ir pārvērsta par ateju!
Es saprotu ,ka 1990. apdullotā tauta, kas eiropijas nebija rezējusi, bet visu info smēlās no CIA melu raidītājiem-'' Amerikas Balss'' un Brīvā eiropa'' varēja ko tādu domāt, bet ,ja cilvēks ir šo visu nožēlojamo samazgu bedri redzējis un tad vēlas tikt kolonizēts, tad tas ir nelietis!
#11 purvaputns 2017-07-03 07:38
vidējo algu rēķina sakaitot loginivu un airbaļķa sūda saņemto ar medmasas un šofera saņemto un izdalot uz 4.... Vidējā temperatūra slimnīcā arī ir normāla...... tavas jaunās mašīnas ir valsts apzadzēju un mahinatoru un parazītu īpašumā un tās, kas nav , tās ir Vācijā nozagtās! paskaties ar kādiem zārkiem Tauta braukā! un rindas ir tāpēc, ka viss ir monopolizēts ir tikai daži veikali!tur arī rindas veidojas. Īpaši rindas ir pie nocenotajiem ēdieniem ar notecējušu laiku... Pavēro! nav jau kur pirkt! rimimaximas un nabagiensupernettosi tik vien ir! mazie visi ir iznīcināti. Tavs ''brīvais tirgus''
#12 purvaputns 2017-07-03 07:54
par īpašu latatejisku ''taisnīgumu var runāt ja zinām ,ka normālās valstīs kā Šveicē PVN pārtikai ir 4% Vācijā( kas sen jau vairs nav normāla, bet kaut ko no taisnīguma vēl pārsteidzošā kārtā ir saglabājusi) 7,5% bet te 21 vai 22% ( precīzi nezinu,jo cenšos neko ar kvītēm nepirkt. Aiz pārliecības un iedzimatas taisnīguma izjūtas))!!! kā jūsu varturi jūsu kolonijā jūs kāš! Par katru nopirkto maizes kukulīti vairāk kā piekto daļu jūs atdodiet parazītiem!!!!
#13 kurbads 2017-07-04 11:30
vēl?--------------------------------------------- Nevajag klaji melot ar faktiem, jeb jums ir kāda noslēpumaina statistika pieejama, kas nav pieejama nevienam :)

brexits izraisīja vētru visā Baltijā. Aizbrauca pat tie, kas bija to plānojuši nakotnē. Statistiku Tev neviens nekad nedos..Tukšās ielas un bankrotējusie veikali ir rādītājs
#14 kurbads 2017-07-04 11:37
tiesības uz dzīvi Latvijā ir visiem, ne tikai mega specialistiem, superjuristiem, superdentistiem un Solvitai Āboliņai.Pirms
1991. gada katrs varēja nopelnīt sev iztiku, skolot bērnus un atrasties zem jumta. Šobrīd valsts nenodrošina visiem vienādas iespejas uz cilveka cienigu dzīvi..Sociālais taisnigums ir miris.
#15 purvaputns 2017-07-04 13:02
draugi, lai nu ko bet mani par komūņiju mīļotāju nu nekādi nosaukt nedrīkst. Esmu vienmēr bjis opozīcijā okupācijas varai. Arī līdz 1988. ( tad no padomijas izceļoju) visa mana ģimene ir bijusi pret, jo mūs represēja un visu atņēma BET! Lai Dieviņš dotu vēl reiz atgriezties laikā no 1960- 1985...LPSR. neko vairāk no dzīves nevēlos.
šitā ''valsts'' nodrošina nabadzību un netaisnību. un iznīcību Tautai!

You have no rights to post comments

Web Analytics