«Riga StratCom Dialogue 2017» ietvaros  prezidents Vējonis deklarēja, ka sadarbībai ar NATO un patiesas informācijas apmaiņai jākļūst vēl intensīvākai. Tikai aizmirsa norādīt šīs informācijas avotus.

Varbūt tie ir CNN, kas reportāžas par ISIS ļaundarībām veido 20 km no frontes līnijas? Vai Fox, kurš izmanto statistus, neģēļus un marodierus no "Baltajām ķiverēm un vienmēr zin brīdi un stundu, kad tiks izmantoti "ķīmiskie ieroči"?

Vai varbūt patieso atklāsmju avoti būtu Rīgas mass media, kas jau pāris dekādes hibernē dziļā paškontroles satori un ēd no valsts un dažādu "fondu" rokas? Tie , kas ēd no rokas , nekož.

Varbūt tāpēc arī komunikācija ir izgāzusies? Kā rāda aptaujas, apmēram puse iedzīvotāju neuzticās ES un NATO, valsts varai neuzticās lielākā daļa tautas. Ja pieņemam, ka dzīvojam demokrātiskā valstī , kur notiek velēšanas , kuras ir brīvas ,taisnīgas, netraucētas un patiešām pauž  valsts iedzīvotāju viedokli, tad rodās jautājumi. Piemēram, kāpēc Saeimā nesēž 40% eiroskeptiķu? Kāpēc tie paši cilvēki atrodās pie varas 10-15 gadus?

Iespējams, ka pirms lidināties "Stratcom" debesīs, nekaitētu noskaidrot, kāpēc varas autoritāte ir ground zero tepat pašu mājās un sakārtot komunikāciju ar pašu tautu?

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-07 07:34
pilnīgi vienaldzīgi viņu stratkoni vai citi sūdi un pilnīgi vienaldzīgi viņu''mēdiji'' visus ignorēju! un viņus smerdeļus- varturus dziļi nicinu.
#2 kurbads 2017-07-07 07:48
Toties viņi Tev atrod,kā lapsa peli zem sniega)))9gq34
#3 purvaputns 2017-07-08 07:22
gan jau viņus arī atradīs! un tad gaudos, ka ai, ai cik sliti- visiem lika vagonos sakāpt, ar visiem viņu kucēniem.... asariņa tautiski riebīgā birs.
#4 kurbads 2017-07-08 10:57
Citēju purvaputns:
gan jau viņus arī atradīs! un tad gaudos, ka ai, ai cik sliti- visiem lika vagonos sakāpt, ar visiem viņu kucēniem.... asariņa tautiski riebīgā birs.

Zini...Īstenībā pat ar vienu sastāvu pietiktu...Latvijas nelaime ir ap 1000 cilvēku, kas pārstāv ārzemju nvo, bankas un citu valstu valdības...Un to pārāk žēl nebūtu
#5 purvaputns 2017-07-08 13:11
genau meiner Meinung! bet manī šaubas rada, ka tikai ap tūkstoti. Vai tiešām tik neliels neliešu skaits spēj vienu plaukstošu teritoriju tādā ellē pārvērst? un tikai 27 gadi bija vajadzīgi....
esmu irritēts par kaut kādu žēlumu. Jebkurš organisms izjūt tikai prieku un dzīvesspēku pieplūdumu, ja atbrīvojas no parazītiem un slimību izraisītājiem! Tauta jau arī ir tikai organisms.

You have no rights to post comments

Web Analytics