Andris Orols- ID (Identifikācijas karte) drīz būs obligāta! Elektroniskā verdzība tuvojas!

Latvijas politiķi konsekventi ved gan valsti, gan iedzīvotājus topošajā globālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kura interesentiem sen jau pazīstama ar nosaukumu ''Jaunā Pasaules Kārtība'' ("New world Order''). ''...Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izstrādājusi normatīvo aktu grozījumus, kuri paredz, ka no 2022.gada elektroniskās identifikācijas kartes (eID) būs obligāts identifikācijas dokuments visiem valsts iedzīvotājiem, kuri sasnieguši 15 gadu vecumu...'' www.tvnet.lv. Eiropa uzspiež un Latvijas kangari izpilda palēkdamies un rokas bučodami... (Starp citu, VARAM ir zem ''Nacionālās Apvienības'' - to vada šīs partijas ministrs. Jūs vēl saskatat būtiskas atšķirības starp pašlaik Saeimā esošām partijām?)

Atgādinu, ka sākotnēji pase bija obligāts personu apliecinošs dokuments, bet ID karte sekundārs (dublējošs, neobligāts). Tagad viss būs otrādi.
Neinformēts lasītājs var būt izbrīnīts - kas tur tāds sevišķs. Nekā sevišķa - Latvija pilnībā iekļaujas šajā globālajā projektā, kas paredz visā pasaulē katram cilvekam ieviest tikai vienu elektronisku karti (ID karti), kura vienlaikus būs gan pase, gan banku karte, gan socialā apdrošinājuma karte, gan vadītāja apliecība, gan viss pārējais. Sākotnēji tas būs brīvprātīgi, pēc tam obligāti (skatieties - tas jau notiek ar ID karti). Pēc tam plānots ID karti nomainīt uz zemādas mikročipu implantāciju (kā kaķiem un suņiem) - cilvēkiem vairs nevajadzēs nēsāt līdzi nevienu dokumentu, naudu (visa būs elektroniska) un pat mājas atslēgas. Cilvēks būs vergs, kuru raustīs aiz aukliņām (ID un mikročipu) pārvaldītāji.
Šis plāns jau bija zināms deviņdesmitajos gados (šis tas pat astoņdesmitajos). Plāns tiek ieviests pakāpeniski 1-2 paaudžu laikā, lai cilvēki nesaprot kas notiek (vārītas vardes efekts). Šis plāns apbrīnojami sasaucas arī ar ''Jāņa atklāsmes grāmatu'', 13.nodaļa, par zvēru un tā skaitli. Vairāk info par šo projektu - http://antiglobalisti.org/category/mikr...
Vai Latvijā ir kāds politisks spēks, kas pret to cīnās? Jā, ir. Un mēs esam vienīgie - ...Totālās kontroles nepieļaušana – atteikšanās no pārejas tikai uz bezskaidras naudas norēķiniem, personu datu apkopošanas un mikročipu implantācijas... www.tautaslabklajibai.lv/programma/
Neguli, pievienojies!

Citādi nemanot pienāks diena, kad pamodīsies pats un Tavi bērni ar važām (mikročipiem) uz rokām. Bet tad jau būs par vēlu..

Redakcijas piezīme.

Pārmetums Nacionālajai Apvienībai? Tādas sen vairs  nav- šobrīd pozīciju Saeimā sastāda tikai viena partija. Un tā ir globālā kapitāla partija, kas apkalpo globālo kapitālistu intereses Latvijā, lobē banksterus, augļotājus un ieroču tirgotājus- ne velti Latvija atdod 2% IKP ieroču tirgoņiem apmaiņā pret nelikvīdu, tā vietā, lai stiprinātu Zemessardzi.

Ja vēlaties čipizēt LV tautu un elektronisko karti padarīt svarīgāku par pasi, tad jāatzīst, ka esam kļūdījušies ar savu priekšstāvju izvēli. Un Jūs varat doties tālāk sīkiem soļiem meklēt citu tautu, pa ceļam digitalizējot viens otru līdz pilnīgam spēku izsīkumam. Nodevēji...

Komentāri  

#1 soprano 2017-11-03 06:45
Nu , jūs, koroče sapratāt..Sīkiem soļiem..Erotiskā pastaigā..
#2 purvaputns 2017-11-03 13:05
netaisos nekādas kartes nolādētajā latatejā saņemt! Apsveru iespēju arī no latatejas ''pilsonības'' atteikties. man pat jīūsu smirdpasīti nevajag!
#3 purvaputns 2017-11-03 13:08
bet, neķeriet kreņķi! Tas viss nerealizēsies! Jo- 2022. šāds sabiedriski- politisks veidojums kā latateja vairs nepastāvēs Šīs kolonijas beigas iestāsies jau 2020. gadā ar ES ubagdāvanu- subsīdiju izsīkšanu! Būs labi!
#4 Zin 2017-11-04 16:22
Citēju purvaputns:
bet, neķeriet kreņķi! Tas viss nerealizēsies! Jo- 2022. šāds sabiedriski- politisks veidojums kā latateja vairs nepastāvēs Šīs kolonijas beigas iestāsies jau 2020. gadā ar ES ubagdāvanu- subsīdiju izsīkšanu! Būs labi!

O

Vēlies saderēt, ka būs un pat vēl pārtijušāka un latviskāka? :)
#5 purvaputns 2017-11-04 18:46
protams! ir jau tik pārtikusi! un tik Latviska- vieni krieveļi tavā Rīgā un zeme zviedreļiem iztirgota. veikali angļu valodā nosaukti. Nu jā, kā nekā -saimnieki tagad tai valodā runā. nu dikti latviska ir tava kolonija-latateja..... svin halovīnus un vāļeņķīnus!
#6 Zin... 2017-11-04 23:14
Ļoti labi varam redzet, kā krievēļi tagad par skolu reformu ņemas un spirinās pretī :) Ceru gan, ka grozījumus piņemes un tiks izbeigts marazms ar divvalodību un pašvaldību finnsētām cittautu skolām reizi par visām reizēm...
#7 Koma 2017-11-05 22:13
aga..Ukraina to pašu dara..Tikai rumāni poļi un ungāri banderas pie olām paņēma..un piepacēla..Skatamies, kas būs..

You have no rights to post comments

Web Analytics