Esmu vecis. Un man visu mūžu ir uzmākušās sievietes. Kaut kā esmu ar to ticis galā un šobrīd,  sirmgalvja stadijā esot, man nav sev ko pārmest.

Esmu atteicis, bijis nejauks, vēss un pat reizēm nesmalks , citreiz bijis koķets vai galanti iereibis..Bet jebkurā situācijā esmu ticis galā bez tiesībsargu orgānu un preses iesaistīšanas- tikai ar savu brīvu gribu.

Pateikt, kādas krāsas ausis rēgojās aiz #metoo? Rozā, pūkainās klintonītu-feministu ausis, kuru saimnieks kārtējo reizi nolēmis, ka mūsu sabiedrībā ir par daudz vitalitātes un joprojām dzimst par daudz. Tāpēc tos, kuri vēl nav sākuši šaubīties par savu genderidentitāti, mēģina iebiedēt un atturēt no blenšanas uz dekoltē.

Mēģinās arī kropļot mūsu psihi uz mūsu rēķina, ja ticēt presei, genderjautājumiem SIF vajadzībām NO MŪSU BUDŽETA tikšot izdalīt nauda..Feministes mēģina paplašināt seksuālās varmācības jēdzienu ar šīs idiotiskās kampaņas palīdzību- tas ir viņu saimnieka mērķis! Mērķis ir sēt aizdomas divu dzimumu dabisko attiecību starpā,  padarīt neirotisku un kriminalizēt jebkuru tuvošanās mēģinājumu..

Šīs visas smalkās mamzeles, kas ar 30 gadu noilgumu sūdzās par vanšteinu-goldbergu- rubinšteinu ļaundarībām, ir uz savām vāverēm iešļūkušas Holivudā, bet nav palikušas strādāt Beverlihilas veļas mazgātuvēs, no kurām tika uzlasītas. Neviena no viņām nerīkoja preses konferences, pirms bija dabūjušas savu zvaigžņu lomu!

Neviena nebija ne bērns, ne pusaudzis, kurš nesaprot , ko dara vai ir bezpalīdzīgs. Tā kā, biedri liberāļi, mēs redzam jums cauri, šoreiz nekas nesanāks..

Es svinīgi apsolu nepadoties un blenzt uz visiem dekoltē pēc kārtas, jo , kamēr esmu dzīvs, nevienam neizdosies mani pederalizēt un piespiest grēkot pret Dieva un dabas likumiem.Es nesalūzīšu zem genderistu spiediena un Stambulas Konvencijas, kā to izdarīja NA/VL, bet stāvēšu stingri savā pārliecībā, turēdams aiz pupiem visu mikrorajonu.

Canis Lupus rigensis -viens no jaunā kanāla- metube.com veidotājiem.

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-11-19 10:10
Canis Lupus rigensis, Tieši tāpat darīšu es. un man liekas, ka pat tad, ja vairs nestāvēs- skatīšos visu, kas ar sievietes skaistumu saistās! kas var būt smukāks par pupiņiem, cisciņām un mazu vēderiņu, kas tik kairinoši kustas, kad meituks ir man virsū!!!!
#2 John 2018-01-14 17:32
I have checked your website and i've found some duplicate content, that's why you don't rank high in google's search results, but there is a
tool that can help you to create 100% unique articles, search for: Boorfe's tips unlimited content

my website: MichealSmall: https://Bettie33.wix.com

You have no rights to post comments

Web Analytics