www.la.lv Autors: Māris Jurjāns – žurnālists, fotogrāfs, veselīga dzīvesveida piekritējs

Iesaku šīs izpētes laikā uzvilkt galvā vismaz celtnieku ķiveri un iegādāties ausu aizbāžņus, jo reakciju iespējams uzminēt pat bez Ragaciema Agneses apmeklēšanas. No visām šķirbām sāks līst ārā visā varavīksnes spektrā zaigojoši tēli un skaļi prasīt savas tiesības uz trešo tualeti. Mēs savukārt klusi atvērsim psihiatrijas vēstures grāmatas un pētīsim, kā šo jautājumu risinājuši pirms mums, jo šodien valdošais liberālais režīms atsakās pētīt šo problēmu medicīniskā un sociālā plānā, šādi sekmējot psihiatrisku noviržu izplatību un liedzot saņemt palīdzību tiem, kam tā vajadzīga.

1) Genderideoloģijas izplatība.

Pat Latvijā, kas ir samērā tradicionāla un konservatīva valsts, genderideoloģiju agresīvi reklamē, it īpaši indivīda tiesības izvēlēties savu genderidentitāti. Agrāk, sociālisma laikā, šādas atkāpes no normas bieži tika vajātas pat krimināli, bet Trešais Reihs uzskatīja minoritātes par bezcerīgi slimām un likvidēja. Patiesība, kā vienmēr, dzīvo kaut kur pa vidu.

Šobrīd gan izskatās, ka mierīgu risinājumu un klusas līdzāspastāvēšanas nebūs, jo liberāļi sekmīgi uzbrūk un dažādas genderu variācijas tiek atzītas par normu, bet cilvēkam piemītošais tradicionālo vērtību kopums tiek uzskatīts par izskaužamu homofobiju.

Pamēģināsim bezkaislīgi sašķirot to “sviestu”, ko mums ar nopietnu seju piedāvā genderistu klasifikatori – tātad pie sociālajiem dzimumiem, kas atšķiras no bioloģiskā dzimuma, pieder dzimuma trūkums, MTF, FTM un pat pašidentifikācija ar bērnu. (Labi, ka pašreizējās genderistu dogmas ietvaros nav paredzēta pašidentifikācija ar reptiloidiem, sēnēm un dzīvniekiem).

Kaut nedaudz apdomājot, kļūst skaidrs, ka visa šī izvēle nav nekas adekvāts un dabīgs, un ir pilnīgi skaidrs, ka mums darīšana ar nopietnām atkāpēm no normas. Lai tā vairs nedrīkstētu domāt, jaudīgā genderistu lobija ietekmē visas šīs pataloģijas izslēgtas no ārstējamo slimību sarakstiem un pat Amerikas ārstu asociācija ir kapitulējusi. Kādu reālu spēku ir iemantojuši “apvienotās varavīksnes” kareivji, liecina arī ātrums, ar kādu
Saeimā akceptēja murgaino Stambulas konvenciju.

Atzīmēsim, ka 10. Starptautiskajā slimību klasifikatorā transseksuālisms ir definēts kā psihiska slimība ar pilnīgi konkrētu simptomu aprakstu. Interesanti, ka dārgu ārstu biznesa intereses arī šajā gadījumā izrādījās primāras – ASV labākās klīnikas nekavējoties paziņoja, ka tikai dārgas operācijas ar tām sekojošu tikpat dārgu hormonu terapiju var glābt nabadziņus, kurus agrākos laikos tēvs būtu pārlicis pār celi un nosūtījis lasīt kartupeļus.

Šo noviržu veidu ir ļoti daudz, un vietne www.overcoming-x.ru min neskaitāmas gendervariācijas, kuru nelaimīgie “nesēji” ir vērsušies pēc palīdzības šajā vietnē.
Lūk, ko saka starptautiskais oficiālais slimību klasifikators.

Vēl jo vairāk, šo noviržu daudzveidība, nedefinējamība un robežu pārklāšanās liecina par to, ka mums darīšana ar psihiskām novirzēm, kuras liberāļi mēģina legalizēt.

Veikti arī daudzi pētījumi, lai meklētu šo noviržu cēloni smadzeņu ķīmijā, hormonos un vielmaiņa, bet tie nav vainagojušies ar panākumiem. Profesors Ārons Belkins savā grāmatā “Trešais dzimums” norāda, ka visiem transseksuāļiem ir daudz kas kopīgs, vāja veselība un atpalicība bērnībā, vāja imūnsistēma, tie ir kautrīgi un emocionāli infantili.

Visiem viņiem raksturīgs ārkārtīgs narcisms (sk. klasifikatoru), viņi pavada daudz laika pie spoguļa dažādos kosmētiskos eksperimentos, tai pat laikā centrēšanās uz sevi ļoti sarežģī attiecības ar apkārtējiem un noved pie neirozēm. Medikamentoza ārstēšana nav efektīva, bet bieži palīdz labi hipnozes un regresīvās terapijas speciālisti. Loģiski, daudzi transseksuāļi ir apsēsti arī ar ķirurģiskas transformācijas nepieciešamību, bet prakse rāda, ka pat pēc sekmīgām operācijām slimnieks no neirozes neatbrīvojas.

Padziļināti pētot transseksuāļus, konstatēts, ka vairumam no viņiem ir arī citas smagas mentālas slimības, piemēram, šizofrēnija, psihopātija un galvas smadzeņu organiski bojājumi.

Psihiatri arī izpētījuši vairākus sociālos cēloņus, kas vienmēr ir klātesoši šai novirzei – pārāk valdonīgi vai neatbilstoši savam dzimumam vecāki, kuru radītās traumas liek bērniem censties “aiziet” no sava dzimuma, ignorēt realitāti un sākt visu no baltas lapas.

Ārons Belkins grāmatā “Trešais dzimums” raksta, ka neatceras nevienu gadījumu, kad viņa pacienti būtu nākuši no laimīgas, harmoniskas ģimenes – tēva šiem cilvēkiem nebija vispār vai arī viņš nespēja kalpot par piemēru normālai dzimuma identifikācijai, bija vai nu pagrimis alkoholiķis vai psihopāts.

Savukārt ārsts Džordžs Alans Rekerss kontatē, ka vairākumā ģimeņu, no kurām nāk transseksuāļi, vecākiem bijušas nopietnas psihiskas problēmas – 80% pa mātes līniju un 45% pa tēva līniju. Situāciju pasliktina arī tas, ka vairākumam šo bērnu nav bijis tēva vai cita maskulīnās lomas modeļa, tāpēc dzimumidentifikācija notiek greizi.

Un tas nav nejauši – agresīvās karojošās feministes uzstāj uz savam tiesībām dzīvot bez vīriešiem, “ieviest” bērnus no mēģenēm utt.. Pavērojot, kas sponsorē un atbalsta šīs nešpetnās lēdijas, kļūst skaidrs, kam to vajag.

Un tagad par smieklīgo, ja tā var runāt par slimībām – psihoseksuālais infantilisms.

Labā ziņa – šie slimnieki ar novirzēm nepieprasīs vēl vienas tualetes būvniecību, jo nēsā pamperus, kas viņus nomierina. Tie ir lieli onkuļi pamperos, kam patīk gulēt bērnu gultiņās un tamlīdzīgi izdarīties. Dziļa bērnība ir viņu dvēseles pēdējais mierīgais enkurpunkts, kurā viņiem patīk atgriezties atkal un atkal. Labā ziņa – regresīvā terapija spēj labi palīdzēt.

Kā redzam, harmoniskās ģimenēs šo pataloģiju varbūtība ir zema, tāpēc Frankfurtes skolas marksisti Horkhaimers un Adorno uzstāja uz konservatīva ģimenes modeļa noārdīšanu, lai šādi cīnītos pret rasismu un fašismu, kas it kā izrietot no “tradicionālistiem”. Ja ņem vērā, ka liberāļu galējais mērķis ir sabiedrības atomizācija, tad narkotiku legalizācija, ģimeņu graušana un homoseksuālisma propaganda ir adekvāti ieroči viņu rokās līdz tam brīdim, kamēr mēs to paciešam.

Homoseksuālisma reklāma


Tā kā paši homoseksuālisti, paldies Dievam, vairoties nespēj, šo funkciju ir uzņēmusies liberāļu organizētā un labi pārdomātā reklāma, Holivudas un mūzikas industrijas varoņi, kuri rada iespaidu, ka tas ir smalks un atdarināšanas vērts piemērs. Un patiešām, sīkāk analizējot, ir redzams, ka homoseksuālisms ir sociāli transmisīvs – aktīvi homoseksuālisti vienmēr ņudz ap bērniem no sliktām ģimenēm vai traumētu psihi, turklāt iniciācija ne vienmēr saistīta ar agresiju, jo iespējama arī pirmās pieredzes “pozitīva nostiprināšana”.

Tātad genderidentifikācijas problēmas vairumā gadījumu ir saistītas ar vecāku rupjību, bezdvēselisku audzināšanu, nepilnām ģimenēm, vardarbību vai arī nevardarbīgu samaitāšanu – katrā gadījumā, tur, kur nav mīlestības, vairojas ļaunums.

Nabaga upuri, kas neatrod mieru, metas ārstu apskāvienos – dārga hormonu terapija vai megadārgas dzimumu maiņas operācijas noteikti palīdzēšot, “Youtube” mudž no šādām reklāmām.

Bet, ak, vai! Tad, kad viss izdarīts un dārgi apmaksātā laime iegūta, izrādās, ka nekas nav mainījies. Visas vecās neirozes un traumas ķirurga nazis nav skāris, un šajā periodā ir samērā liels pašnāvību risks. Jo psihiskas un psihiatriskas problēmas nerisina ķirurgi un endokrinologi, bet daudz lielāku palīdzību sniedz atbalsta grupas un garīdznieki, kuri zina, kā ārstēt dvēseli.

Materiālistiskās seksualitātes teorijas
Banālā, bet pārbaudītā patiesība ir faktā, ka personība savā attīstībā no bērnības iziet cauri 3 dabīgiem attīstības etapiem, par kuriem sīkāk viegli sameklēsiet paši.

1) Autoseksuālisms

2) Homoseksuālisms ( netiek apskatīts homoseksuālisms kā seksuāla pieredze, bet kā sociālās lomas, cīņa par dominējošo lomu smilšu kastē utt..

3) Heteroseksuālisms – briedums, kad formējas gatavība veidot attiecības ar pretējo dzimumu.

Ārsti secina, ka transpersonas un homoseksuālisti ir specifiski garīgajā attīstībā atpalikušas būtnes (iestrēgušas 2. periodā), kuru ārstēšanai nepieciešams iziet visus šos trīs personas attīstības etapus paātrināti, ko izdarīt ir daudz grūtāk, nekā dabīgajā formēšanās periodā bērnībā.

Transgenderu un homoseksuālistu pētnieks profesors Maikls Beilijs atzīst, ka nav saticis transseksuāļus un homoseksuālistus, kuru ģimenes dzīve būtu laimīga, harmoniska un sakārtota.

Vispasaules trakomāja


Diemžēl šīs medicīniskās patiesības globālā mērogā tiek ignorētas, kamēr rakstu šīs rindas, Kalifornijas skolā putekļu mākoņos rosās celtnieki, ierīkojot trešo tualeti dīvaiņiem, kuriem drīzāk par labu nāktu vizīte pie laba psihoanalītiķa vai garīdznieka. Jau tā trauslā kolektīvā mentālā veselība draud kļūt vēl sliktāka, jo globālistu mēŗķis ir atomizēt tautas, izolējot indivīdus un pārformatējot viņu apziņu ar Interneta tehnoloģiju palīdzību, bailēm un garīgo sērgu izplatīšanu. Atceraties, liberāļi nepadodas, tikai nomaskējās un uz laiku aiziet pagrīdē – ja nebūsiet modri, viņu grāmatiņas pa stafeti tiks nodotas citās rokās.

IZMANTOTIE AVOTI
The transsexualism syndrome: clinical aspects and therapeutic prospects, US National Institutes of Health
Zhou J.-N, Hofman M.A, Gooren L.J, Swaab D.F, A Sex Difference in the Human Brain and its Relation to Transsexuality

U. Hartmann, H. Becker, C. Rueffer-Hesse (1997) Self and Gender: Narcissistic Pathology and Personality Factors in Gender Dysphoric Patients

S.L. Brigham, Family Correlates of Male Childhood Gender Disturbance, Media Roles in Female-to-Male Transsexual and Transgender Identity Formation

Bailey, J. Michael (2003). The Man Who Would Be Queen: The Science of Gender-Bending and Transsexualism

David Bakan, Sigmund Freud and the Jewish Mystical TraditionDr. Lynne Pappas. Shifts in Paradigms. An Orthodox Psychiatrist on Homosexuality

#esbijupieorigo

Komentāri  

#1 Koma 2017-12-03 18:07
Nu kā no grāmatas)) Ir lietas, par kurām jārunā skaļi- 100 dienas praida, kas apkauno Latviju.
#2 purvaputns 2017-12-04 08:45
Draugi, par kādas sabiedrības deģenerāciju un norietu liecina vairākas pazīmes. Viena no tām ir, ka kroplības un slimības tiek uzskatītas par normu.....
#3 haralds 2018-06-06 21:24
ārstējamas visas slimības, izārstējamas gan ne visas!
#4 Geju mīlis. 2018-06-10 21:21
Par homoseksualitāti un dzimumu pētniecību ir sarakstītas lieliskas dažādu disciplīnu speciālistu grāmatas. Ja šis vājais raksts ir tas, ko homofobi var likt pretī - man nāk smiekli.

You have no rights to post comments

Web Analytics