Ilustrācija www.gag.com

Visiem aktuāls jautājums- vai politiskās turbulences , kas skar Latviju un Eiropu, ir Obamas administrācijas kaitniecība, vai pārdomāta Trampa- biznesmeņa politika, cenšoties kapitalizēt katru savu kustību?

Pamēģināsim pēc iespējas bezkaislīgāk pavērot notikušos faktus un saprast, kam tas ir bijis izdevīgi.

1) "Trubas" mākslīgā nāve

2) Latvijas banku izstumšana no "pelēko" kapitālu apkalpošanas

3) Eirāzijas tranzīta ilggadēja postīšana- sk. Magones lieta, idiotiskais "Rail Baltic" projekts ( nerentabilitate,cits sliežu platums, kas der tikai ES)

4) Latvijas Gāzes sadalīšana, kas palielina iespēju, ka šis uzņēmums pilnīgi izies no LV kontroles, visticamāk, tiks pārdots amerikāņiem.

5) Atvienošanās no kopējiem NVS elektrotīkliem- ( ar viegli prognozējamu cenu dinamiku patērētājiem)

6)Apzināti kaitnieciskā un agresīvā ārpolitika Austrumu virzienā, kas radīja milzu zaudējumus vēl palikušajam Latvijas biznesam

Visi šie minētie pasākumi ir bijuši realizēti, lai atgrieztu Latvijas valsti no Eirāzijas tranzīta, izejvielu un preču tirgiem, padarot atkarīgu no žēlastības dāvanām , nevis iespējām pašiem nopelnīt. Vizmaz šobrīd rodas priekšstats, ka topošās likumdošanas izmaiņas ir domātas, lai ar palikušajiem aktīviem apmaksātu savus "aizsardzības" rēķinus.

Šāda politika attiecībā uz Eiropu gan izskatās nenopietna- Eiropā lieliski zin, ka viņu armijas ir gana stipras, lai ieviestu komandantstundu un tiktu galā ar migrantu dumpjiem. Un citu ienaidnieku Eiropā nav.

Nav saprotams, par kādiem parādiem Tramps runā- tā pati Francija ir kodollielvalsts, bet šodienas vācu armija spētu aizsoļot pat līdz Pleskavai..

Ekstrēms un interesants analitiķa Aleksandra Nosoviča viedoklis.

http://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/22032017-tramp-vyzhmet-iz-evropy-i-pribaltiki-vse-soki/

 

 

You have no rights to post comments

Web Analytics